Şirket Profili
      Varoluş Amacımız
      Şirket Hedefi
      Kalite Politikamız
      Yaklaşım
      Kalite Hedefleri

Şirketimiz, 20 yıldan fazla Mühendislik bilgisi ve iş deneyimi ile TÜRKİYE elektrik piyasasına hizmet vermektedir. AR-GE çalışmalarımızla beraber, imalat yelpazemizde On-Line Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Tam Otomatik Voltaj Regülatörleri, Mikro İşlemci Kontrollü Servo Regülatörler, Statik Voltaj Regülatörleri, Kademeli Regülatörler, Akü Şarj Redresörleri, Kaynak Makinaları, Transformatörler (Trafo), Kutulu Transformatörler, Kumanda Transformatörleri, Kombi Regülatörleri, Kepenk Güç Kaynakları, Motor Hız Kontrol Cihazları ve Kutulu Varyak imalatı ve satışını yapmaktadır.

Firmamız; mesleğine bağlı, deneyimli ve uzman yöneticileri, müşteri sorumluluğu bilincinde, çalışkan ve güvenilir idari kadrosuyla, modern altyapısı, ekonomik değerlere önem veren bireysel ve fonksiyonel hizmet anlayışı ile elektrik ve enerji problemlerinizde çözüm ortağınız olmak için kurulmuştur.


Mesleki açıdan etik değerlere ve prensipte bağlı kalmayı ilke edinen şirketimiz, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı hedeflemiştir. Ürettiği hizmetin kalitesini yükseltmenin bilincinde olarak, yatırıma, eğitime ve kendini geliştirmeye önem veren firmamız, dış ticarete konu ürünlere ilişkin olarak izlenmesi gereken yöntemleri titizlikle inceler ve profesyonel kadrosu ile en kısa sürede çözüme ulaştırır.


Başarının doğru çözümle, mükemmelliğin doğru seçimle gerçekleştiğine inanıyorsanız, biz mükemmeliğe hazırız.